Verseo css to tylko korzyści

Każdy, kto posiada sklep internetowy stara się, by ruch na jego stronie był jak największy, a produkty regularnie ukazywały się w wyszukiwarkach i porównywarkach cen. Verseo css zadba, by stało się to naprawdę opłacalne.

Brak prowizji? Z nami to możliwe!

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu internetowego możesz dołączyć do oferty Verseo css i nawet nie musisz być klientem naszej firmy. Dzięki temu reklamy Twoich produktów będą wyświetlane bez prowizji, jaką jeszcze nie tak dawno wymagało Google. Z czym to się wiąże? Z oszczędnościami rzędu ok. 20% w porównaniu z dotychczasowymi kampaniami reklamowymi. Nie da się ukryć, że to już bardzo duży zysk dla firmy.

Verseo udostępnia swoją porównywarkę za darmo, więc możesz tylko skorzystać. Nic Cię to nie kosztuje, zaś my nie wymagamy żadnych danych na temat Twojej kampanii reklamowej.

Jak to możliwe?

Pewnie zastanawiasz się, jak to możliwe? Otóż za wszystkim stoi Unia Europejska, która dostrzegła monopol Google i w roku 2017 wydała orzeczenie, zmuszając Google do udostępnienia przestrzeni reklamowej także innym wydawcom.

Dzięki tej decyzji Internet stał się dostępny dla różnych wydawców, a przedsiębiorcy posiadający sklepy internetowe mogą wybierać spośród wielu platform. Verseo css ma tę przewagę nad wieloma innymi, że nie wymaga posiadania statusu klienta, ani też nie żąda dostępu do danych kampanii. Każdy może bezpiecznie i za darmo dołączyć swój sklep do naszej porównywarki.

Nie tylko porównywarka

Usługi Verseo css to jednak nie tylko porównywarka cen. Jeżeli chcesz zwiększyć korzyści z kampanii produktowych lub nie masz czasu na prowadzenie własnych działań, Verseo może zrobić to za Ciebie. Wystarczy skontaktować się z nami i ustalić indywidualną strategię.

Verseo posiada bezpłatne i płatne oferty, w zależności od tego, jaki pakiet wybierzesz. Wszystko jest w Twoich rękach, zachęcamy więc do kontaktu. Dodaj sklep do naszej porównywarki cenowej, planuj swoją kampanię reklamową lub zleć ją nam. Z pewnością wspólnie opracujemy doskonały plan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *